fbpx Bonă internă în Floreasca | Agentia Star Family | Agentia Star Family Mergi la conţinutul principal
x

Bonă internă în Floreasca

Postat de Amalia la 13 September 2019
Cod Anunț
008
Descriere anunț

Căutăm bonă internă pentru 1 băiețel de 5 luni în zona Floreasca.
Responsabilitățile bonei:

- îngrijește și supraveghează copilul;
- pregătește și servește masa copilului;
- spală și calcă hăinuțele copilului;
- face curățenie în camera copilului și în locurile de joacă;
- însoțește copilul la plimbări în aer liber.

Salariul net lunar va fi de 2.500 lei + cazare + masă asigurată+ decontare transport spre casă + concediu anual plătit.

Cerințe post

 să fie o persoană serioasă, de încredere, răbdătoare, iubitoare de copii, nefumătoare
- să aibă experiență în domeniu, cu referințe de la foștii angajatori
- disponibilă pentru o colaborare de lungă durată.

Categorie anunț
Localitate/zonă
București /zona Floreasca
Program
regim intern
Salariu oferit
2.500 lei /lună+cazare+masa +transport platit+concediu anual platit

De asemenea, folosim servicii de analiza si publicitate.